Zastanawiasz się jak rekrutować pracowników skutecznie? Może szukasz szkolenie z rekrutacji?

Prowadzisz firmę lub pracujesz w zespole HR i potrzebujesz wsparcia w rekrutacji? Zapraszam na mój pokład do wspólnej podróży. Obierzmy wspólnie kurs na znalezienie odpowiedniego pracownika do Twojej firmy. Pozwól mi wsłuchać się w Twoje potrzeby, złapać wiatr w żagle i wyruszyć w rejs w poszukiwaniu kandydatów, którzy spełnią Twoje oczekiwania.

Rekrutacja pracowników to bardzo ważny element w każdej, nawet najmniejszej firmie. Wyselekcjonowanie i zatrudnienie odpowiednich ludzi to często długi, kosztowny i żmudny proces, nie zawsze kończący się sukcesem. Na powodzenie procesu rekrutacyjnego wpływa wiele, mniej lub bardziej istotnych, czynników. Ciężko jest pamiętać o wszystkim gdy masz ważniejsze sprawy w głowie.
Jak rekrutować, by zrekrutować?

Każdy rekruter ma swoje własne metody. Ja stawiam na maksymalne dostosowanie potencjalnych kandydatów do profilu firmy i oczekiwań pracodawcy. Koncentruję się na potrzebach pracodawcy, dzięki czemu potencjalni kandydaci są od początku dobierani pod kątem możliwie jak najlepszego dopasowania do firmy na pokład, której mają dołączyć. Rekrutacja wcale nie musi trwać miesiącami. Wystarczy dobrze napisane ogłoszenie o pracę, dobór właściwych kanałów poszukiwania kandydatów i odpowiednia osoba w charakterze rekrutera. Tylko tyle lub aż tyle...

Jeżeli w obszarze rekrutacji brakuje Ci doświadczenia, wiedzy, ludzi lub czasu, zapraszam do kontaktu. Więcej o mnie dowiesz się tutaj.

 

pobierz opis współpracy

 

 

 

 

Moje doświadczenie w obszarze rekrutacji

  • realizacja projektów rekrutacyjnych z obszarów: IT, finanse ,zakupy, specjalistyczne z branży lotniczej (cabin crew) oraz technicznej,
  • rekrutacjami na stanowiska managerskie, eksperckie i specjalistyczne, rekrutacje grupowe.

Przykładowe procesy rekrutacji:

  • IT obszar techniczny: Programista PHP, Programista Java, C++ Developer, Frontend developer, Programista .NET, Technical project manager, Manager zespołu IT, Administrator baz danych, Analityk. Key Account Manager - branża cyber bezpieczeństwa, Inżynier sprzedaży, Manager grupy elektryków, Starszy projektant instalacji,
  • Inne: Członek personelu pokładowego - Stewardessa, Architekci wnętrz, Inbound marketing manager.
Magdalena Dudek Horyzont bez końca tak pracuje cv, rekrutacja, szybkie czytanie

Jak pracuję?

seaoffice, horyzont bez końca, kurs szybkiego czytania, efektywna nauka, urlop, freetime, praca

Korzyści ze współpracy:

  • pracuję zawsze w oparciu o określony harmonogram - na każdym etapie wiesz, co dzieje się w procesie,
  • oszczędzasz czas, na podstawie ustalonego opisu kogo poszukujesz do zespołu przeprowadzę analizę potencjału najlepszych kandydatów, docierając do nich bezpośrednio. Pamiętaj, najlepsi nie szukają pracy aktywnie. Ty nie musisz zajmować się całą otoczką, otrzymujesz rekomendację wybranych osób.
  • maksymalnie dużo spraw “zamykam” online, telefonicznie - chyba, że wolisz inaczej - jestem elastyczna,
  • udzielam gwarancji po zatrudnieniu.

Szkolenia w firmie z obszaru: Jak rekrutować pracowników.

Jeżeli chcesz, aby Twój zespół zaczął zajmować się rekrutacjami, ale brakuje mu kompetencji w tym zakresie - popracujemy nad tym wspólnie. Ułożymy plan według Waszych indywidualnych potrzeb.

Porozmawiamy o tym jak rekrutować pracowników skutecznie.

Przygotujemy się do tego jak przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną na konkretne stanowisko, na które własnie prowadzisz rekrutację lub chcesz ja rozpocząć.

 

Szkolenia prowadzę online lub stacjonarnie.

Tematy ustalimy wspólnie, po pierwszej rozmowie, gdy poznam Twoje potrzeby.

 

Masz inne potrzeby?

Napisz do mnie 

 

Zapraszam na pokład.

Magdalena Dudek