Potrzebujesz przeprowadzić rekrutację,
może szukasz szkolenia z rekrutacji?
Zobacz co możemy zrobić wspólnie.

Prowadzisz firmę lub pracujesz w zespole HR i potrzebujesz wsparcia w rekrutacji? Zapraszam do wspólnej podróży.  Pozwól mi wsłuchać się w Twoje potrzeby, złapać wiatr w żagle i wyruszyć w rejs w poszukiwaniu kandydatów, którzy spełnią Twoje oczekiwania.

Rekrutacja pracowników to bardzo ważny element w każdej, nawet najmniejszej firmie. Wyselekcjonowanie i zatrudnienie odpowiednich osób to często długi, kosztowny i żmudny proces, nie zawsze kończący się sukcesem. Ciężko jest pamiętać o wszystkim gdy masz ważniejsze sprawy w głowie.

Stawiam na maksymalne dostosowanie potencjalnych kandydatów do profilu firmy i oczekiwań pracodawcy. Rekrutacja wcale nie musi trwać miesiącami.

Jeżeli w obszarze rekrutacji brakuje Ci doświadczenia, wiedzy, ludzi lub czasu, zapraszam do kontaktu.

rekruter, rekrutacja pracowników, agencja rekrutacyjna, rekrutacja, rekruter

Moje doświadczenie

  • Rekrutacja w obszarach: IT, finanse, zakupy, specjalistyczne z branży lotniczej (cabin crew), technicznej, stomatologicznej czy nieruchomości.
  • Rekrutacjami na stanowiska managerskie, eksperckie i specjalistyczne, rekrutacje grupowe.

Przykładowe procesy rekrutacji:

  • IT obszar techniczny: Programista PHP, Programista Java, C++ Developer, Frontend developer, Programista .NET, Technical project manager, Manager zespołu IT, Administrator baz danych, Analityk. Key Account Manager – branża cyber bezpieczeństwa, Inżynier sprzedaży, Manager grupy elektryków, Starszy projektant instalacji,
  • Inne: Członek personelu pokładowego – Stewardessa /cabin Crew, Architekci wnętrz (rekrutacja grupowa), Inbound marketing manager, Dyrektor sprzedaży, Regionalny kierownik sprzedaży, Specjalista ds. obsługi klienta w branży fotowoltaicznej i wiele innych.
Magdalena Dudek Horyzont bez końca tak pracuje cv, rekrutacja, szybkie czytanie

Zobacz mnie na Linkedin


umiejętności analityczne
Umiejętności analityczne

Jak pracuję?

  • pracuję w oparciu o określony harmonogram – na każdym etapie wiesz, co dzieje się w procesie,
  • oszczędzasz czas, na podstawie ustalonego opisu kogo poszukujesz do zespołu, przeprowadzę analizę potencjału najlepszych kandydatów, docierając do nich bezpośrednio. Pamiętaj, najlepsi nie szukają pracy aktywnie. Ty nie musisz zajmować się całą otoczką, otrzymujesz opis wybranych kandydatów,
  • maksymalnie dużo spraw “zamykam” online, telefonicznie – chyba że wolisz inaczej – jestem elastyczna,
  • udzielam gwarancji po zatrudnieniu. Mam wpis do rejestru agencji zatrudnienia.

Szkolenia z rekrutacji- jak rekrutować pracowników.

Jeżeli chcesz, aby Twój zespół zaczął zajmować się rekrutacjami, ale brakuje mu kompetencji w tym zakresie – popracujemy nad tym wspólnie. Ułożymy plan według Waszych indywidualnych potrzeb.

Porozmawiamy o tym jak rekrutować pracowników skutecznie.

Przygotujemy się do tego jak przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną na konkretne stanowisko, na które właśnie prowadzisz rekrutację lub chcesz ja rozpocząć.

Szkolenia prowadzę online lub stacjonarnie.

Tematy ustalimy wspólnie, po pierwszej rozmowie, gdy poznam Twoje potrzeby.

Magdalena Dudek Horyzont bez końca tak pracuje cv, rekrutacja, szybkie czytanie

Masz inne potrzeby?

Zapraszam na pokład.

Magdalena Dudek