Dla tych, którzy nie szukali dawno pracy, nie wiedzą jak przygotować się do tej wyprawy.

Zastanawiasz się jak szukać pracy lub może poszukujesz jej od dłuższego czasu? Wspólnie obierzmy kurs na poszukiwanie najlepszego miejsca na Twojej drodze zawodowej.
W czym mogę Ci pomóc?
W tworzeniu dokumentów rekrutacyjnych (jak napisać CV) nauczę, jak przygotować się do rozmowy o pracę.

Wszystko po to, żebyś został/a członkiem załogi w nowej firmie. Proces poszukiwania pracy można porównać do wyprawy w nieznane. Nigdy nie wiesz, co Cię spotka, ale liczysz na znalezienie bezpiecznej przystani - dobrego pracodawcy.

Szukanie pracy staje się wyzwaniem gdy nie robiliśmy tego dawno lub gdy jeszcze nigdy nie szukaliśmy pracy. Napisanie dobrego CV, szukanie ofert pracy, wysyłanie swoich aplikacji, przygotowanie do rozmowy. Etapy możemy mnożyć i mnożyć. Na każdym etapie pojawia się więcej wątpliwości.

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? Jak napisać CV?

Odpowiednio przygotowane dokumenty rekrutacyjne to więcej niż połowa sukcesu w trakcie procesu poszukiwania pracy. Pamiętaj, że żeby zostać zaproszonym na rozmowę, Twoje CV przechodzi pierwszą weryfikację. “O czym pamiętać, pisząc CV”?

Jeśli dopiero zaczynasz tworzyć dokumenty rekrutacyjne, zajrzyj do zakładki “do pobrania” - czeka tam na Ciebie darmowy szablon CV. Doskonale zdaję sobie sprawę, że czasami ten “pierwszy krok” jest najtrudniejszy do zrobienia. Jeśli potrzebujesz motywacji i wsparcia przy ustaleniu planu działania - zachęcam do bezpośredniego kontaktu.

Jeżeli od jakiegoś czasu poszukujesz pracy i nadszedł nareszcie ten moment, gdy zaczynasz być zapraszany na rozmowy z potencjalnym pracodawcą, po pierwsze - gratulacje! To znaczy, że Twoja aplikacja jest po prostu dobra! Po drugie - jeśli masz wątpliwości, “Czy do rozmowy rekrutacyjnej warto się przygotować?” - zajrzyj na mojego bloga, pod wpisem możesz pobrać listę w PDF.

Od 10 lat pracuję w obszarze HR. Niemal codziennie przeglądam CV z tej drugiej strony. Prowadziłam warsztaty, szkolenia z tego, jak powinno wyglądać profesjonalne CV.

Pomogę Ci zrozumieć, na co zwracają uwagę osoby, które będą czytały Twój życiorys i tego jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Jak napisać CV? Co powinno zawierać CV? Nie wiesz czy Twoje CV jest napisane dobrze lub chcesz je zmienić ale nie masz pomysłu jak.

Zapraszam do kontaktu.


Jeżeli chcesz rozpocząć pisanie CV już teraz - zapraszam Cię do krótkiego kursu o tym jak napisać CV krok po kroku. W jednym miejscy zebrałam to co najważniejsze. Otrzymasz: dostęp do nagrania, 3 wzory CV do wykorzystania i inspiracji, dodatkowe materiały w jednym miejscu.


 

Porozmawiajmy o Twoim CV - jak pracuję?

  • Przed rozmową poproszę Cię o przesłanie ofert pracy, które Cię interesują i Twojego CV. Poproszę Cię też o krótkie informacje, jakie masz obecnie wątpliwości, trudności i pytania.
  • W czasie 40 minutowej rozmowy online/ video lub telefonicznej, omówimy Twoje CV, otrzymasz też pisemne podsumowanie ze wskazówkami.
  • Możemy kontaktować się mailowo i/lub telefonicznie, jestem elastyczna i dostosowuję się do Twoich potrzeb.

Jak napisać CV - krótki kurs online

W tym materiale zebrałam najważniejsze elementy, błędy, jakie zaobserwowałam przez lata swojej pracy w obszarze HR – rekrutacji.
Czytając setki CV, zauważyłam, że wiele błędów się powtarza.

Celem tego kursu jest zebranie kluczowych wskazówek w jednym miejscu tak abyś po 2 -3 godzinach swobodnie stworzył swoje CV bez błędów i godzin spędzonych na poszukiwaniu złotych rad w Internecie.

Sprawdź szczegóły kursu jak napisać CV  

Jak napisać CV

Jak napisać cv kurs, co napisać w cv, Kurs online jak napisać cv krok po kroku.
Jak napisać cv kurs, co napisać w cv, jakie elementy powinny być w cv. Kurs online jak napisać cv krok po kroku.

Pobierz wzór CV

wzór cv do pobrania
Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Nie będę wysyłać Ci spamu, Twój e-mail jest u mnie bezpieczny. Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera i informacji związanych z tematyką efektywności. W każdej chwili możesz się wypisać. Zgody udzielasz Horyzont bez końca Magdalena Dudek.