Z myślą o tych, którzy zastanawiają się jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Zastanawiasz się jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? Wspólnie obierzmy kurs na poszukiwanie najlepszego miejsca na Twojej drodze zawodowej.

W czym mogę Ci pomóc?

W tworzeniu dokumentów rekrutacyjnych (jak napisać CV) nauczę, jak przygotować się do rozmowy o pracę.

Wszystko po to, żebyś został/a członkiem wymarzonej załogi w nowej firmie.

Proces poszukiwania pracy można porównać do wyprawy w nieznane. Nigdy nie wiesz, co Cię spotka, ale liczysz na znalezienie bezpiecznej przystani - dobrego pracodawcy.

Szukanie pracy staje się wyzwaniem gdy nie robiliśmy tego dawno lub gdy jeszcze nigdy nie szukaliśmy pracy. Na każdym etapie pojawia się więcej wątpliwości i stres. 


 

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? Jak napisać CV?

 

Odpowiednio przygotowane dokumenty rekrutacyjne to więcej niż połowa sukcesu w trakcie procesu poszukiwania pracy. Pamiętaj, że żeby zostać zaproszonym na rozmowę, Twoje CV przechodzi pierwszą weryfikację. “O czym pamiętać, pisząc CV”?

Doskonale zdaję sobie sprawę, że czasami ten “pierwszy krok” jest najtrudniejszy do zrobienia. Jeśli potrzebujesz motywacji i wsparcia przy ustaleniu planu działania - zachęcam do bezpośredniego kontaktu.Jak napisać cv. Cv w kilku prostych krokach, o czym musisz pamiętać.

Jeżeli od jakiegoś czasu poszukujesz pracy i nadszedł nareszcie ten moment, gdy zaczynasz być zapraszany na rozmowy z potencjalnym pracodawcą, po pierwsze - gratulacje! To znaczy, że Twoja aplikacja jest po prostu dobra! Po drugie - jeśli masz wątpliwości jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej - możemy to przećwiczyć! 

 

Kilka słów o mnie ... 

Od 10 lat pracuję w obszarze HR. Niemal codziennie przeglądam CV z tej drugiej strony. Prowadziłam warsztaty, szkolenia z tego, jak powinno wyglądać i co powinno zawierać, profesjonalne CV.

Pomogę Ci zrozumieć, na co zwracają uwagę osoby, które będą czytały Twój życiorys i tego jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Jak napisać CV? Co powinno zawierać CV? Nie wiesz czy Twoje CV jest napisane dobrze lub chcesz je zmienić ale nie masz pomysłu jak. Zapraszam do kontaktu. m.dudek@horyzontbezkonca.pl


Jeżeli chcesz rozpocząć pisanie CV już teraz - zapraszam Cię do krótkiego kursu o tym jak napisać CV krok po kroku. W jednym miejscy zebrałam to co najważniejsze. Otrzymasz: dostęp do nagrania, 3 wzory CV do wykorzystania i inspiracji, dodatkowe materiały w jednym miejscu.
Zobacz szczegóły 


 

Porozmawiajmy o Twoim CV - jak pracuję?

 • Przed rozmową poproszę Cię o przesłanie ofert pracy, które Cię interesują i aktualnego CV (takie jakie masz w tym momencie).
  Poproszę Cię też o krótkie informacje, jakie masz obecnie wątpliwości, trudności i pytania.
 • W czasie 40 minutowej rozmowy online/ video lub telefonicznej, omówimy Twoje CV, otrzymasz też pisemne podsumowanie ze wskazówkami.
 • Możemy kontaktować się mailowo i/lub telefonicznie, jestem elastyczna i dostosowuję się do Twoich potrzeb.Koszt 230 zł. 
  (standardowy czas oczekiwania od 2 do 6 dni roboczych)

  Chcesz abyśmy porozmawiali o Twoim CV? 
  Napisz m.dudek@horyzontbezkonca.pl

Jak napisać CV - krótki kurs online

W tym materiale zebrałam najważniejsze elementy, błędy, jakie zaobserwowałam przez lata swojej pracy w obszarze HR – rekrutacji.
Czytając setki CV, zauważyłam, że wiele błędów się powtarza.

Celem tego kursu jest zebranie kluczowych wskazówek w jednym miejscu tak abyś po 2 -3 godzinach swobodnie stworzył swoje CV bez błędów i godzin spędzonych na poszukiwaniu złotych rad w Internecie.

Sprawdź szczegóły kursu jak napisać CV  

Jak napisać CV

Jak napisać cv kurs, co napisać w cv, Kurs online jak napisać cv krok po kroku.
Jak napisać cv kurs, co napisać w cv, jakie elementy powinny być w cv. Kurs online jak napisać cv krok po kroku.