Czas to w XXI wieku towar deficytowy. Jak często zdarza Ci się żałować, że doba trwa tylko 24 godziny? Nie posiadając wystarczającej ilości czasu - z czego rezygnujesz? Patrząc na drastyczny spadek ilości przeczytanych książek, przypadających statystycznie na 1 Polaka, lektura jest chyba jednym z zajęć, na które zdecydowanie brakuje nam czasu. Zdecydowanie łatwiej nam znaleźć wymówkę, niż sięgnąć po książkę. A to przecież dzięki książkom możesz odkrywać często niezbadane jeszcze lądy i poszerzać swoje horyzonty…

Planowanie, organizowanie, skuteczne wyznaczanie celów i ich realizacja, praca zespołowa, umiejętność skutecznego uczenia się, dziś to umiejętności na wagę złota.

Potraktuj ta stronę, jak pewnego rodzaju mapę, w drodze do rozwoju i doskonalenia się.

Dziś, świat biznesu polega w dużej mierze na czytaniu - maili, treści na stronach www, zestawień, książek branżowych… Warto zrobić coś, żeby proces ich lektury był dla nas przyjemny i efektywny. Chodzi o nic innego jak przyspieszenie czytania bez utraty umiejętności przyswajania treści. Innymi słowy - czytasz, rozumiesz i przyswajasz sprawniej i bardziej efektywnie. Czy jest to możliwe? Posłuchaj i przeczytaj opinie moich byłych kursantów.

Czy kurs szybkiego czytania jest skuteczny? To chyba najczęściej powtarzające się pytanie od osób zainteresowanych kursem. Wszystkie wątpliwości rozwiewa FAQ. Dwa razy większa prędkość czytania jest możliwa do uzyskania niemal przez każdego. To zmiana kilku nawyków i ćwiczeń. Skąd wiadomo, jak zmienia się szybkość czytania? Na początku warto dokonać pomiaru “stanu obecnego” i to samo ćwiczenia wykonać również po zakończeniu kursu.

Kursy, szkolenia i wydarzenia

Jak rekrutować pracowników - zadania podczas rozmowy rekrutacyjnej

15 gotowych, krótkich zadań, które pozwolą Ci zwiększyć skuteczność prowadzonych rozmów kwalifikacyjnych.

[Czytaj więcej...]

Rekrutacja, Jak rekrutować pracowników. Jak przeprowadzić rozmowę rekrutacyjna z kandydatem.
Rekrutacja - Jak rekrutować pracowników

2 edycja online zaczyna się w lutym 2020, możesz dołączyć za free.
5 Lekcji: podczas nich omówimy podstawy rekrutacji. Od przygotowania po najczęstsze błędy.
Zapisy wkrótce.

[Czytaj więcej...]

Jak czytać dwa razy szybciej i efektywniej - WEBINAR
natychmiastowy dostęp do nagrania 1:22 minuty i do materiałów dodatkowych (w obecnej cenie 29 zł)

[Czytaj więcej...]