Zastanawiasz się nad zmianą zawodową?

Nie wiesz jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i jak przygotować swoje CV?

Od 10 lat pracuję w obszarze HR. Niemal codziennie przeglądam CV z tej drugiej strony. Pomogę Ci zrozumieć, na co zwracają uwagę osoby, które będą czytały Twój życiorys i tego jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.
Proces poszukiwania pracy można porównać do wyprawy w nieznane. Nigdy nie wiesz, co Cię spotka, ale liczysz na znalezienie bezpiecznej przystani – dobrego pracodawcy.
Szukanie pracy staje się wyzwaniem gdy nie robiliśmy tego dawno lub gdy jeszcze nigdy nie szukaliśmy pracy. Na każdym etapie pojawia się więcej wątpliwości i stres. Przygotuj się do tej podróży – warto.
Zapraszam na pokład, wspólnie przygotujemy się do tego wyzwania.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mnie i moim doświadczeniu zapraszam do zakładki o mnie.

W czym mogę Ci pomóc:

✅ W tworzeniu dokumentów rekrutacyjnych – jak napisać CV krok po kroku.

Nauczę, Cię jak przygotować się do rozmowy o pracę. Przeprowadzimy symulacje rozmowy rekrutacyjnej przed Twoim spotkaniem rekrutacyjnym, dzięki temu na rozmowie poczujesz się pewniej.

Zdaję sobie sprawę, że czasami ten “pierwszy krok” jest najtrudniejszy do zrobienia. Jeśli potrzebujesz motywacji i wsparcia przy ustaleniu planu działania – zachęcam do  bezpośredniego kontaktu, przygotujemy to wspólnie.

Kurs online: Jak napisać CV krok po kroku, to propozycja dla Ciebie jeżeli chcesz pracować nad CV samodzielnie.

W tym materiale zebrałam najważniejsze elementy, błędy, jakie zaobserwowałam przez lata swojej pracy w obszarze HR – prowadząc rozmowy rekrutacyjne.
Czytając setki CV, zauważyłam, że wiele błędów się powtarza, omawiam je w tym materiale.
Celem tego kursu jest zebranie kluczowych wskazówek w jednym miejscu tak, abyś po 2 -3 godzinach swobodnie stworzył swoje CV bez błędów i godzin spędzonych na poszukiwaniu „złotych” rad w Internecie.

Porozmawiajmy o Twoim CV – szkolenie indywidualne

Przed rozmową poproszę Cię o przesłanie ofert pracy, które Cię interesują i aktualnego CV (takie, jakie masz w tym momencie). Poproszę Cię też o krótkie informacje, jakie masz obecnie wątpliwości, trudności i pytania.
W czasie około 60-minutowej rozmowy online/ video lub telefonicznej omówimy Twoje CV, otrzymasz też pisemne podsumowanie ze wskazówkami.
Możemy kontaktować się mailowo i/lub telefonicznie, jestem elastyczna i dostosowuję się do Twoich potrzeb.
Koszt 250 zł. 
(standardowy czas oczekiwania na spotkanie od 2 do 6 dni roboczych)

Rozmowa rekrutacyjna, szkolenie indywidualne – symulacja rozmowy

Jeśli masz wątpliwości jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej – możemy to przećwiczyć! Oswoisz się z tą sytuacją, zmniejszysz stres. 

Omówimy: jak wygląda rozmowa rekrutacyjna,
co zabrać ze sobą, jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej online lub telefonicznej oraz jakie pytania pojawiają się najczęściej na rozmowach kwalifikacyjnych i dlaczego takie? Poruszymy też temat jak rozmawiać o oczekiwaniach finansowych.
Omówimy konkretne przykłady pytań i je przećwiczymy.
Odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości. 

Po rozmowie otrzymasz podsumowanie z najważniejszymi informacjami, aby spokojnie przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

#Label