fbpx

To był wyjątkowy rejs – uchylamy rąbka tajemnicy. Posłuchaj …

with Brak komentarzy

Od kilku lat swoje życie zawodowe przeplatam z żeglarstwem, właśnie pasja do Morza była główną motywacją do zmiany zawodowej. Im więcej byłam tutaj, tym bardziej odliczałam dni do kolejnego rejsu. Co takiego jest w żeglarstwie? Czy może Nas czegoś nauczyć?  Pewnie ile osób na pokładzie tyle motywacji do pływania. Dla mnie to był:

Wyjątkowy rejs 

27 maja rozpoczęliśmy rejs Pogorią,  kolejny w tym roku i już niemal trzydziesty na pokładzie żaglowca STS POGORIA. Tym razem był to Rejs Odkrywców,  na który zostałam zaproszona w charakterze oficera wachtowego. Zapowiadał się obiecująco, wiedziałam, że młodzież, która płynie bardzo dużo już wie. Mieli szkolenia, nawet kartkówki z wiedzy o żeglarstwie! Mój pierwszy rejs z Fundacją i moje małe odkrycie. Dziękuję!

Strefa Rodzica – Polskie Radio Dzieciom

Emocje były jeszcze większe, gdy po rejsie zadzwoniła Agnieszka, zaprosiła mnie abyśmy poniedziałkowy wieczór spędzili  w Strefie Rodzica ( Polskie Radio Dzieciom ) i opowiedzieli trochę o naszych doświadczeniach. Dość niepewnie przyjęłam zaproszenie, przez kolejne kilka dni zastanawiałam się  o czym ja mogę opowiedzieć?  Czy był stres, no pewnie! Zdecydowanie większy niż przed rejsem.  

Jak działa Fundacja Rejs Odkrywców, co robi aby pomagać młodym ludziom iść dobrym kursem? Uchylamy rąbka tajemnicy o tym rejsie i nie tylko …

Audycji możecie posłuchać pod linkiem:  

https://www.polskieradio.pl/18/4388/Artykul/2169018,Szkola-pod-zaglami

 

 

Podąrzaj Magdalena Dudek:

Przez ponad 8 lat byłam związana z dużymi firmami. W wewnętrznych działach HR zajmowałam się rekrutacjami, szkoleniami i rozwojem pracowników. Z wykształcenia Socjolog, ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania kompetencjami pracowników oraz Szkołę trenerów biznesu. Lubię się ciągle uczyć ale też dzielić się wiedzą, którą posiadam oraz doświadczeniami. Żeglarstwo dodaje mi motywacji do działania. Nauczyło mnie jak radzić sobie z trudnymi warunkami i burzliwą pogodą tutaj na lądzie. Z każdego rejsu wyciągam lekcje, które przenoszę do biznesu.

Zostaw Komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.